— Aktuality —

Na stránkách mushing.cz je nový, aktualizovaný závodní a soutěžní řád. Tímto chceme upozornit všechny závodníky, aby si řády prostudovali, Řády se musí řídit nejen řádní členi, ale i závodníci, kteří závodí v příchozích kategoriích (tj. všichni účastníci oficiálních mushingových závodů.

Organizátoři Tlapkrosu nás oslovili s žádostí o sdílení pozvánky na Tlapkros 2020. A jelikož jsme pro pořádání co nejvíce zajímavých závodů, tak ji zde s vámi sdílíme.

Upozorňujeme všechny naše členy na změnu výše poplatku za členský příspěvek (závodnickou licenci). ČASS se usneslo na zvýšení členského příspěvku na 300 Kč za dospělé a 100 Kč za juniory. Výše příspěvku klubu je nezměněná na 100 Kč.

Nedávno obec Šumvald na Uničovsku zasáhly bleskové povodně. Voda poničila na 280 objektů. K jednomu ze zasažených patří i náš člen Milan Plšek, který přišel o část vybavení pro psy a o dílnu, která ho živila. Naštěstí se mu včas podařilo všechny psy zachránit. Zasažený byl i jeho bratr Martin Plšek, který s ním bydlí a také závodí.

Gratulujeme našim členům Milanu Plškovi (kat. B, 2. m.), Martinu Plškovi (kat. Sc11, 2. m. z druhého kola*) a Jaroslavu Charouzovi (kat. B, 3. m.) za umístění na bednách vítězů na FISTC CART, CCROSS, BIKEJÖRING, DOGSCOOTER EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2019. Přejeme další úspěchy v nadcházejících závodech.

O víkendu 26.-27.10.2019 se uskutečnil už 16. závod na Radíkově u Olomouce (obec u Svatého Kopečka cca 10 km od Olomouce) v kempu Chata pod věží. Tentokrát s označením Radíkovský cross 2019 se dvěma trasami (MID a sprint). Závod byl pořádaný klubem Hanácký mushers club, který pořádá závody již 25 let.

Gratulujeme naší člence Lucii Schönové ke krásnému 6. místu (z 33) na MS IFSS 2019 DRYLAND Nybro Švédsko v kategorii 2-Dog scooter (DS2) - 5.5 km. Přejeme další úspěchy v nadcházejících závodech.

— Přečtěte si jako první, co je nového —