MLS23 - FAMILY BARF - PSÍ DOBROTÁRNA

02.10.2023

Děkujeme FAMILY BARF - PSÍ DOBROTÁRNA za podporu závodu.

FAMILY BARF - PSÍ DOBROTÁRNA, to je pravý ráj pro pejsky! Naše prodejny najdete v Olomouci a v Praze - Vršovicích. Naše maso pro chlupáče kompletně sami zpracováváme, máme certifikát původu a kvality masa. Až na pár pomocníků vše zpracováváme ručně. V naší nabídce najdete i méně obvyklé druhy masa; máme například pštrosa, králíky, koninu či krůty. Vyrábíme si i vlastní mletiny obsahující jak kosti, tak i zeleninu/ovoce, tedy kompletní barf .

Před rokem a půl jsme do světa vypustili náš velký projekt - PSÍ DOBROTÁRNU. Ručně a s láskou vyrábíme masové pamlsky s bylinkami, kam nepřidáváme žádnou chemii, konzervanty, sůl, dochucovadla ani lepek. Prostě jen maso a bylinky pro zdraví chlupáčů. Zároveň šetrně sušíme různé psí dobrůtky - králičí ouška, pštrosí kolena, vepřové uši, oblíbené pštrosí nohy, kachní křídla a další a další. Kvalita vstupních surovin a šetrnost zpracování jsou u nás na prvním místě!

Veškeré naše výrobky najdete BEZ OBALU, protože myslíme také na naši přírodu a snažíme se vyvarovat se veškerým plastům a dalším zbytečným odpadům. Bez obalu nabízíme též například doplňky k Barfu na obou našich prodejnách. 

Myslíme také na zvířátka, která neměla takové štěstí, jako naši chlupáči. Po dobu celého roku podporuje různé spolky a sdružení pečující o opuštěná a týraná zvířátka; dvakrát ročně pořádáme me sbírku "Vánoce s Family BARF", případně v našem věrnostním programu je možné vyměnit Vaše nasbírané body za aktivitu na sociálních sítích za přípspěvek související s naší Psí dobrotárnou.

Family BARF - navštivte nás na našich prodejnách i s Vaším chlupáčem!

https://www.familybarf.cz/