— Aktuality —

A opět jsme se se Standou Fortelným rozhodli, že do toho jdeme, trasy má člověk tak trošku v hlavě a začíná nám příprava už někdy v listopadu 2021. Vše probíhá až moc hladce, trasy mám, dogtrekking 120 km, dogmaraton 44 km, doprovodný short 22 km. Stále ale mi vrtá hlavou tzv. long......120 km, to mě zabijou, vždy, když pořádáme...

Trénovat začínáme koncem srpna kratšími vzdálenostmi podle teploty a podle toho jak na tom pesani po létě jsou.

Jsme velice rádi, že Mistrovství světa IFSS v Norsku v Hamaru (24.2. - 27.2.2022) se účastní i naše členka (Hanácký mushers club) Lucie Schönová.

V srpnu 2020 jsem dostal výborný nápad, přihlásit se spolu s Bárou na Šediváčka. Jarní covidová vlna byla za námi, léto bylo ve znamení uvolňování, měli jsme za sebou první dogtreky zkrácené letní sezóny. Mí psi měli 2,5 a 6,5 roků, v plné formě a já věřil, že to maďarští ohaři dají.

PF 2022

23.12.2021

Veselé Vánoce a Štastný Nový Rok přeje tým HMC

Všichni na začátku roku 2021 nevěděli, co vše se bude dít, co vše se stane, zda vůbec budeme na nějakých akcí, ale přeci jen došlo k rozvolnění a mohlo se začít jezdit na závody. Pro mě to je jasný cíl, účast na MČR v dogtrekkingu. Pořád se člověk připravuje, pořád trénuje a za každého počasí jde ven a bere psy....

Ve dnech 2.10. - 3.10.2021 proběhl mushingový závod Hrobská jízda 2021 aneb do Hrobu musí každej...!

Jsme rádi že máme mezi sebou aktivní členy, kteří se rádi podělí o své aktivity. Jednou z nich je Anna Rožňová, která se účastní individuálních disciplín a dogtrekkingu. Zároveň nám i postuje úspěchy ostatních. Zde jsou její reporty:

— Přečtěte si jako první, co je nového —