— Aktuality —
 

Děkujeme všem za účast v anketě, ve které se hlasovalo o náhradním termínu podzimního závodu "Mushing pod věží 2020".

I přes veškeré naděje nebudeme moci uspořádat závod v řádném termínu z důvodu nařízení vlády, které vstoupí v platnost 12. 10. 2020, kdy se na 14 dní zakazuje konání sportovních akcí. Z tohoto důvodu musíme závod v daném termínu zrušit.

Gratulujeme Jaroslavu Charouzovi za 4.místo (z 11) v kategorii A1, Janu Wimmerovi za 1. místo (z 20) a Adéle Havlíčkové za 2. místo oba v kategorii SC21.

jak asi víte, dle aktuálního nařízení vlády od 5.10.2020 se omezují sportovní akce na 130 osob (včetně pořadatelů). Sportovci by měli být registrovaní v klubech a kluby musí být pod svazem. Z toho vyplývá, že nebude možné otevřít kategorie pro příchozí. Aktuální opatření mají platit 14 dní (do 18.10.2020).

Dog Epic 2020

30.09.2020

V pořadí již třetí ročník etapového canicrossového závodu v Jizerských horách, který nemá jen českou, ale také zahraniční účast, se konal letos v srpnu. Ačkoliv má svoje místo v červnovém termínu, kvůli koronaviru se musel přesunout.

Na stránkách mushing.cz je nový, aktualizovaný závodní a soutěžní řád. Tímto chceme upozornit všechny závodníky, aby si řády prostudovali, Řády se musí řídit nejen řádní členi, ale i závodníci, kteří závodí v příchozích kategoriích (tj. všichni účastníci oficiálních mushingových závodů.

Organizátoři Tlapkrosu nás oslovili s žádostí o sdílení pozvánky na Tlapkros 2020. A jelikož jsme pro pořádání co nejvíce zajímavých závodů, tak ji zde s vámi sdílíme.

Upozorňujeme všechny naše členy na změnu výše poplatku za členský příspěvek (závodnickou licenci). ČASS se usneslo na zvýšení členského příspěvku na 300 Kč za dospělé a 100 Kč za juniory. Výše příspěvku klubu je nezměněná na 100 Kč.

Nedávno obec Šumvald na Uničovsku zasáhly bleskové povodně. Voda poničila na 280 objektů. K jednomu ze zasažených patří i náš člen Milan Plšek, který přišel o část vybavení pro psy a o dílnu, která ho živila. Naštěstí se mu včas podařilo všechny psy zachránit. Zasažený byl i jeho bratr Martin Plšek, který s ním bydlí a také závodí.

— Přečtěte si jako první, co je nového —