— Aktuality —
 

Nedávno obec Šumvald na Uničovsku zasáhly bleskové povodně. Voda poničila na 280 objektů. K jednomu ze zasažených patří i náš člen Milan Plšek, který přišel o část vybavení pro psy a o dílnu, která ho živila. Naštěstí se mu včas podařilo všechny psy zachránit. Zasažený byl i jeho bratr Martin Plšek, který s ním bydlí a také závodí.

Gratulujeme našim členům Milanu Plškovi (kat. B, 2. m.), Martinu Plškovi (kat. Sc11, 2. m. z druhého kola*) a Jaroslavu Charouzovi (kat. B, 3. m.) za umístění na bednách vítězů na FISTC CART, CCROSS, BIKEJÖRING, DOGSCOOTER EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2019. Přejeme další úspěchy v nadcházejících závodech.

O víkendu 26.-27.10.2019 se uskutečnil už 16. závod na Radíkově u Olomouce (obec u Svatého Kopečka cca 10 km od Olomouce) v kempu Chata pod věží. Tentokrát s označením Radíkovský cross 2019 se dvěma trasami (MID a sprint). Závod byl pořádaný klubem Hanácký mushers club, který pořádá závody již 25 let.

Gratulujeme naší člence Lucii Schönové ke krásnému 6. místu (z 33) na MS IFSS 2019 DRYLAND Nybro Švédsko v kategorii 2-Dog scooter (DS2) - 5.5 km. Přejeme další úspěchy v nadcházejících závodech.

— Přečtěte si jako první, co je nového —