JLS24 - Doprovodný program

09.02.2024

V rámci závodu Jarní Lávovou Stezkou 2024 bude pro tebe a děti v pátek (29.3.) připraven doprovodný program. Mužeš se těšit na:

  • Večerní canicrosovou výzvu (Duskcross) - 18:00
  • Velikonoční dílnička - 17:00
  • Hledání velikonočního zajíčka - 19:00
  • Večerní párty - 20:00

Abychom se mohli dobře připravit, tak od tebe potřebujeme, abys vyplnil registraci na doprovodný program (kromě večerní párty). Přihlášku nalezneš na konci této stránky.


Večerní canicrossová výzva "Duskcross"

Určitě se nemůžeš nechat ujít! Připoj se k nám se svým čtyřnohým parťákem v pátek 29.3. v 18:00 na nezapomenutelnou akci. Za pouhých 100 Kč (v ceně startovní číslo a účastnické medaile, platba se provádí při prezentaci na místě) získáš nevšední zážitek na sprintové trati o délce 3,5 km. 

Připrav si svou čelovku a přidej se k nám! Odstartujeme hromadně, a tvůj čas bude změřen (informační účel). Ale neboj se, naše cíle jsou jiné než vyhlašovat vítěze. Chceme, abys si tenhle zážitek užil/a se svým parťákem a cítil/a se jako vítěz, bez ohledu na pořadí. U nás jsou totiž všichni účastníci vítězi.

A co ještě můžeš očekávat? Připrav se na magický zážitek při západu slunce, který ti poskytne nevšední pohled na trasu z úplně nové perspektivy. Tak neváhej a přidej se k nám!

Teto aktivity se mohou účastnit osoby starší 18 let. Osoby ve věku 15 - 18 let pouze se souhlasem zákonněho zástupce a osoby mladší 15 let pouze za doprovodu (zákonněho zástupce).

 Těšíme se na tebe! 


Velikonoční dílnička

Pro naše nejmenší mushery jsme přichystali zvláštní překvapení. Připoj se k nám na velikonoční dílničku plnou tvůrčí zábavy, kde budou moci vytvářet úžasné velikonoční dekorace. Tato dílnička je určena pro všechny účastníky závodu (tj. děti závodníků) a je zcela zdarma. Začneme v 17:00, tak nezapomeňte dorazit a přidat se k nám na tuto veselou akci plnou kreativity a radosti!


Hledání velikonočního zajíčka

Připravili jsme další úžasnou akci pro naše nejmenší mushery. Tentokrát je čeká dobrodružná výzva v podobě hledání dobrot od velikonočního zajíčka. Od 19:00 mohou malí dobrodruzi s čelovkou a za doprovodu rodičů vyrazit na juniorskou trasu o délce 1,1 km, a to zcela zdarma pro všechny účastníky závodu (tj. děti závodníků). Těšíme se na jejich radostné objevování! 


Večerní párty

Od 20:00 ve stanu nebo v jídelně. 


Změny v programu vyhrazeny. Sledujte naše informační kanály.


Registrace možné do 24.3.2024