Nařízení vlády a závod II

08.10.2020

I přes veškeré naděje nebudeme moci uspořádat závod v řádném termínu z důvodu nařízení vlády, které vstoupí v platnost 12. 10. 2020, kdy se na 14 dní zakazuje konání sportovních akcí. Z tohoto důvodu musíme závod v daném termínu zrušit.

Nicméně necháme na vás, na účastnících, možnost zvolit si, co bude se závodem dál. Buď jej můžeme uspořádat v náhradním termínu 12. - 13. 12. 2020 nebo v termínu jarního závodu, který jsme plánovali na 6. - 7. 3. 2020 nebo se závod zruší bez náhrady. Prosíme o vyplnění ankety níže.

V prosinci už jsme závody dříve pořádali. Někteří si určitě pamatují na místa, kde byla už i trocha ledu, ale poprali jsme se s tím bez větších obtíží. Jarní závod nebyl oficiálně ohlášen, ale mělo se jednat o neoficiální jednodenní závod pro spřežení i individuály bez nutnosti mít licenci. A co se týče zrušení bez náhrady, tak by to bylo poprvé za 25 let, kdy bychom nemohli podzimní závod uspořádat.

Všem přihlášeným závodníkům rozešleme v nadcházejícím týdnu informace ohledně startovného. Startovné bude možné nechat vrátit v plné výši nebo převést na další závod (dle výsledku ankety).

Aktuální vládní nařízení zcela vylučuje uspořádání závodu v řádném termínu a velice nás to mrzí. Doufáme, že tohle opatření co nejdříve skončí a budeme moci závody pořádat a účastnit se jich v aktuální sezóně.

Anketa na změnu termínu závodu

Petr Macek ml.

Průběh ankety