Nový partner klubu - Canis Prosper

27.04.2021

Rádi bychom s radostí přijali do naší smečky nového partnera, společnost Canis Prosper s.r.o, která patří mezi největší velkoobchody s chovatelskými potřebami v České republice.

Tento rodinný podnik, založen 1991 se zabývá velkoobchodním i maloobchodním prodejem chovatelských potřeb a od roku 1998 sídlí v Bohuslavicích na Hlučínsku.

Od roku 1992 spolupracuje s německou firmou Dr. Clauder's jako výhradní distributor značky Best Choice pro český trh. K produktům této značky patří kromě krmiva pro psy a kočky také pamlsky, nutriční doplňky a přípravky pro péči o zvířata.

V roce 2006 se připojili další německé značky - Josera, Bavaro a Green PetFood u kterých má Canis prosper s.r.o. také exkluzivní distribuční práva pro ČR.

Canis prosper s.r.o na obě německé značky poskytuje tzv. garanci kvality. Cílem firmy je nabídnout zákazníkům nejen špičkový sortiment pro psy a kočky, ale rovněž pro ptáky, rybičky, koně, hlodavce a hospodářská zvířata. Z chovatelských potřeb nabízíme kromě již zmiňovaných krmiv, konzerv a pamlsků pro psy a kočky také kosmetické, podpůrné a veterinární přípravky. Dále máme v sortimentu: boudy, kotce, misky, obojky, hračky, náhubky, pelechy, polštáře, přepravky, odpočívadla, klece, přepravky, různé druhy vitamínů i minerálů, WC pro kočky, steliva pro kočky či hlodavce, písky pro ptáky, pleny pro psy, krmiva pro ryby, želvy a terarijní zvířata, akvaristické potřeby a přípravky na úpravu vody, krmiva pro hospodářská zvířata, misky a napáječky pro zvířata, mražené maso, uzeniny a sušené pochoutky. Nově také nabízíme chemické a přírodní přípravky pro dům a zahradu.  

Je nám velkou ctí, že můžeme přivítat u nás takového partnera jako je Canis prosper s.r.o.

V budoucnu plánujeme výhody, jak pro naše členy (v klubové sekci), tak i pro závodníky na našich závodech.

Petr Macek ml.