Report Memoriál J. Svobody od Veroniky Látalové

16.10.2021

Tento víkend jsme se zúčastnili závodu Memoriál J. Svobody v Abertamech. Na místo jsme dorazili už v pátek, odprezentovali jsme se a vyrazili s přáteli za večerní zábavou.

Když jsme ráno vstali nádherně svítilo slunce a i přes to jaké bylo chladno tak krásně hřálo. Start se blížil a pomalu se zvedal vítr. Všichni závodníci se ten den museli na trati, která vede přes otevřené promáčené louky poprat se silným větrem a získané časy byli doopravdy vydřené. Když jsme dojeli z trati každý se postaral o pejsky a vydal se na nějaký dobrý oběd. My jsme vyrazili na Abertamské náměstí a tam jsme si dali domácí smažený ovčí sýr po kterém jsme si museli dát 20 jak byl sytý. 😃 Zbytek dne jsme strávili poklidně s přáteli a šli brzy spát. Když jsme se v neděli ráno probudili byla pořádná zima, misky s vodou zamrzlé a zatím co my se třásli zimou, pejsci se třásli radostí na další závodní kolo. Jak počasí tak povětrnostní podmínky v neděli pejskům opravdu přály a o to rychlejší a těsnější nedělní kolo bylo.

Sešlo se tam spousta závodníků a za HMC závodili čtyři závodníci. Z toho tři získali mezi silnou konkurencí medaile což je nádherný výsledek.

  • V kategorii A1 (4,9km):
  • 2. místo Milan Plšek
  • V kategorii SC21 (4,9km):
  • 1. místo Jan Wimmer
  • 2. místo Adéla Havlíčková

Závod jsme si moc užili, děkujeme všem přátelům a také pořadatelům za příjemnou atmosféru.

Za Dumpling Full Of Happiness Milan Plšek a Veronika Látalová.

Výsledkové listiny