Zrušení podzimního závodu 2020

01.12.2020

Bohužel oznamujeme, že poprvé po 25 letech musíme zrušit podzimní závod i v náhradním termínu. Po interní diskuzi s pořadateli a komunikaci s krajskou hygienou a ČUS jsme došli k závěru, že nelze uspořádat řádný závod. Krajská hygiena nám sice nezakázala uspořádat závod, ale nedoporučila nám to a my jejich doporučení respektujeme. ČUS (Olomouc) nám vydal stanovisko, že také nedoporučuje pořádání závodu (stejné stanovisko má i pro ostatní sporty). Stejné doporučení máme i od obecního úřadu. Vývoj covid situace pro Olomoucký kraj není tak optimistický jako např. v Praze (Index rizika pro Olomoucký kraj ke dni 1.12. je 59, pro Prahu 42). Též je velice vysoké riziko zrušení závodu těsně před termínem z důvodu nárůstu počtu nakažených v oblasti. 

Doufali jsme, že touto dobou bude situace alespoň na úrovni jara, ale nezadařilo se. Všem závodníkům, kteří již zaplatili startovné, bude vráceno na účet, ze kterého přišlo. Kdo bude chtít, může vyplnit formulář (tlačítko níže) a převést startovné na jarní závod, který doufáme, že uspořádáme v termínu 6.-7.3.2021. Formulář vyplňte do 8.12.2020, startovné se bude vracet 9.-11.12.2020.

Nicméně pro naše členy klubu jsme připravili "HMC tréninkovou výzvu" a informace o ni naleznete v klubové sekci. Tato tréninková sezóna je testovací, ale máme pro každého nějakou tu odměnu.

Výzva je pouze pro členy klubu. Jste-li členem klubu a nemáte přístup do klubové sekce, registrujte se zde. (Ti co měli přístup na starém webu, tak se musí znovu registrovat)

HMC tréninková výzva

Za tým HMC Petr Macek ml.


Dotazy